ABOUT ANET

Mgr ANET ANTOSOVA

Anet je profesionální tanečnice, lektorka, choreografka a absolventka FTVS na Karlově Univerzitě. Královna českého Twerku, jež je se svým osobitým tancem plným ženskosti a energie známá po celém světě, se však specializuje i na jamajský Dancehall. Mimo jiné je vyhledávanou tanečnicí muzikálových, filmových a divadelních produkcí, stejnětak televizních show a koncertních turné. Spolupracuje s populárními českými i zahraničními umělci viz Evropské tour americké superstar Kanye Westa či koncertní šňůra božského Karla Gotta.

V rámci své práce Anet cestuje nejen po celé ČR, ale i do zahraničí (Evropa, Rusko, Amerika), kam je zvána na porotcování akcí, vystupování, vedení tanečních workshopů, či tvorbu choreografií.

V poslední době se stále více zaměřuje na produkci a dramaturgii, jež se s prací choreografa velmi úzce pojí.

Taneční styl Anet se stal populární a žádaný po celém světě a to především pro svou originalitu, ve které se snoubí africké kořeny twerku a booty shaku s divokou ženskostí v energických choreografiích zahrnujících prvky mnoha tanečních stylů od jamajského dancehallu, až po street jazz, jež jsou v Anet provedení opravdovým zážitkem.

ANET ANTOSOVA

___________________

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
LOGOB.PNG