top of page

Tue, Oct 13

|

BDS Academy

FEMALE TUESDAYS - ŘÍJEN

I am a woman. What is your super power?

Tickets Are Not on Sale
See other events
FEMALE TUESDAYS - ŘÍJEN
FEMALE TUESDAYS - ŘÍJEN

Time & Location

Oct 13, 2020, 7:00 PM – Oct 27, 2020, 11:00 PM

BDS Academy, Praha, 120 00 Praha 2, Česko

About

Žena ve všech možných podobách, náladách a příchutích, to jsou FEMALE TUESDAYS. Každý týden jiná a přeci neodolatelná. Naše malá úterní oslava ženství pokaždé v jiném stylu, ale vždy stylová. Nechte se unést choreografiemi, které jsou dělané nám ženám na míru. Dělané s láskou od Anet.

KDY? Úterý v 19.00 hod (120 min)

KDE? BDS Academy Praha (Polská 1, TJ Sokol Vinohrady)

LEKCE OD 300 CZK

Single Class = 300 Czk/ rezervace, 400 Czk/ bez rezervace 

STORNO POPLATEK: 

V případě zrušení své rezervace, či neúčasti z jakéhokoliv důvodu (i zdravotního) je třeba uhradit 100% z celkové částky. Svou rezervací souhlasíte se storno poplatkem. Při platbě online je částka po uhrazení nevratná. Založené na fair-play. 

Těšíme se na vás! 

ENGLISH:

Women in all possible forms, moods and flavors, that is what FEMALE TUESDAYS are all about. Every week will be different and yet irresistible. You can expect our little Tuesday celebration of womanhood to be varied in dance styles but always remain stylish. Let yourself be carried away by the choreographies that are tailored just right for us ladies. Made with love by Anet.

WHEN? Tuesdays at 7 pm (120 min)

WHERE? BDS Academy Prague (Polska 1, TJ Sokol Vinohrady)

CLASS FROM 300 CZK!

Single Class = 300 CZK / reservation, 400 CZK / no reservation

CANCELLATION FEE:

In case of cancellation of your reservation or non-participation for any reason (including medical), it is necessary to pay 100% of the total amount. By booking, you agree to the cancellation fee. When paying online, the amount is non-refundable after payment. Based on fair play.

Looking forward to seeing you!

Share

bottom of page