top of page

Tue, Mar 28

|

Praha 2

MARCH INTENSIVE 28/3

I am woman. What is your super power?

Registration is closed
See other events
MARCH INTENSIVE 28/3
MARCH INTENSIVE 28/3

Time & Location

Mar 28, 2023, 7:00 PM – 8:30 PM

Praha 2, Polská 2400/1, Vinohrady, 120 00 Praha-Praha 2, Česko

About

Ženskost, sex appeal, nalezení ztracené motivace, fyzičky a sebevědomí, o tom je MARCH INTENSIVE. Oblíbené open classes by Anet rozvíjejí nejen celkovou fyzickou zdatnost, včetně tonizace stehenních, hýžďových, zádových a břišních svalů; ale především přinášejí pocit seberealizace, zvýšeného sebevědomí a neskutečné zábavy v podobě taneční párty.

Každá žena je krásná ve světle dne, ale ještě krásnější ve stínu noci. Naše úterní a čtvrteční oslava ženství pokaždé jedinečná, ale vždy stylová. Nechte se unést tanečními technikami a choreografiemi, které jsou dělané nám ženám na míru. Dělané s láskou od Anet.

Kurz se skládá z celkem 6ti na sebe navazujících lekcí, ale lze přijít i jednorázově, či lekci vynechat. MARCH INTENSIVE je kombinací oblíbených úterních a čtvrtečních lekcí.  Hodinu a půl dlouhá session zaměřena především na techniku, její osvojení a schopnosti pracovat se svým tělem.

Lekce jsou vhodné pro kohokoliv.

KDY? Úterý v 19.00 (90 min); Čtvrtek v 19.00 (90 min)

KDE? BDS Academy Praha (Polská 1, TJ Sokol Vinohrady)

Single class = 400 CZK

Platba možná pouze online.

TERMÍNY:

14.3.

16.3.

21.3.

23.3.

28.3.

30.3.

STORNO POPLATEK:

Svou rezervací souhlasíte se storno poplatkem. Částka je po uhrazení nevratná. Založené na fair-play.

Těšíme se na vás!

ENGLISH:

Female energy, sex appeal, finding lost motivation, physics and confidence, that is what MARCH INTENSIVE is all about. Favorite open classes by Anet are not only developing physical strength, including toning thighs, butt, back and abs, but primarly are bringing a self realization, self confidence and loads of fun as a dance party. Every women is beautiful in the daylight, but even more beautiful in a shadow of the night. You can expect our evening Tuesday's and Thursday's celebration of womanhood to be unique but always remain stylish. Let yourself be carried away by the technique choreographies that are tailored just right for us ladies. Made with love by Anet.

The course consists of a total of 6 consecutive lessons, but you can also come once or skip the lesson. MARCH INTENSIVE is a combination of favorite Tuesday's and Thursday's classes. The one and a half hour session is technique focused, and is made to make you more acknowledged about your body.

These classes are open to anybody.

WHEN? Tuesday at 7pm (90 min); Thursday at 7pm (90 min)

WHERE? BDS Academy Prague (Polska 1, TJ Sokol Vinohrady)

Single class = 400 CZK

Payment required online

DATES:

14.3.

16.3.

21.3.

23.3.

28.3.

30.3.

CANCELLATION FEE:

By booking, you agree to the cancellation fee. When paying online, the amount is non-refundable after payment. Based on fair play.

Looking forward to seeing you!

Tickets

  • SINGLE TICKET

    Entry for 1 person to MARCH INTENSIVE on 28th Mar (Tuesday) By booking, you agree to the cancellation fee.

    CZK 400.00
    Tax: +CZK 12.00 Daň
    Sale ended

Total

CZK 0.00

Share

bottom of page